Hakkımızda

Hakkımızda - Firmamız Bahri Taşgıran tarafından 1970 yılında kurulmuştur.Yılda 2 milyon adet şort, kapri, mayo ve bikini imalatı yapılmaktadır. Tekstil de 40 yıla dayanan tecrübe ve deneyimi olan imalatçı bir firmayız. Zengin ürün, kalite ve ucuzluk prensibini hedef almıştır.

Firmamız Bahri Taşgıran tarafından 1970 yılında kurulmuştur.Yılda 2 milyon adet şort, kapri, mayo ve bikini imalatı yapılmaktadır. Tekstil de 40 yıla dayanan tecrübe ve deneyimi olan imalatçı bir firmayız. Zengin ürün, kalite ve ucuzluk prensibini hedef almıştır.

Firmamız Tekstil de 40 yıla dayanan tecrübe ve deneyimi olan imalatçı bir firmayız. Zengin ürün, kalite ve ucuzluk prensibini hedef almıştır.

"HESABINI BİLEN BİZDEN ALIR."

Sözüyle mesajı veriyoruz. Yazlık ve kışlık ürün grupları ile çeşitliliğimiz her zaman devam etmektedir. Taşkıran Tekstilden alış veriş yapmak ayrıcalıktır. Taşkıran Tekstil olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf ettik.Taşkıran Tekstil olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, siparişlerinizi verebilirsiniz.